Wjazdy na posesje przy ul. Wrzosowej w Brwilnie

Ostatnio przeglądałem projekt, wg którego planowana jest budowa kolejnego odcinka ulicy Wrzosowej w Brwilnie. Niepokojące jest sytuowanie wjazdów na posesje znajdujące się przy tej drodze. Polecam przejrzeć dokumentację i sprawdzić co projektanci przewidzieli przy waszych posesjach.

Kwiatki, które ja znalazłem to dziwnie zwężające się drogi boczne, podjazdy o szerokości mniejszej niż 2m i lokalizowanie wjazdu od strony południowo-zachodniej mimo iż istnieje możliwość wykonania wjazdu od strony północno-zachodniej.

Dziwne usytuowanie podjazdu na środku działki. Taki problem pojawia się w wielu miejscach. Podjazdy powinny być sytuowane bliżej któregoś z boków, tak jak zazwyczaj sytuuje się garaże.

Obraz

kliknij w obraz, żeby powiększyć

Brwilno droga 2

 

Powyżej wycinek jednej z dróg. Projektant przewidział wjazd o szer. 1.5-2m na jedną z posesji. Problem wjazdu od południa powtarza się w wielu innych lokalizacjach.

Polecam sprawdzenie, czy wjazdy na pozostałe posesje są prawidłowo usytuowane i czy mają odpowiednią szerokość. Możliwe, że po otrzymaniu dotacji z EU na budowę, nie będzie możliwości ingerencji w projekt.


pobierz: Brwilno, Wrzosowa, projekt część graficzna [plik JPG] rozmiar: 1,5 MB
pobierz: Brwilno, Wrzosowa, projekt część graficzna [plik PDF] rozmiar: 10 MB